CONTABIL

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare economice
  • Cunoasterea legislatiei fiscale in vigoare
  • Persoana serioasa, comunicativa si analitica
  • Experienta in contabilitate completa si intocmire declaratii

Descrierea jobului

Operatiuni specifice de evidenta contabila, salarizare si intocmire declaratii fiscale:
  • Preluarea, verificarea si inregistrarea in contabilitate a documentelor primite de la clienti, utilizand unul din softurile de contabilitate SAGA, SmartBill.
  • Intocmirea si verificarea balantei de verificare;
  • Intocmirea de rapoarte, analize, sinteze la cerere;
  • Intocmirea declaratiilor fiscale si a altor raportari.

Asigura comunicarea cu clientii intr-un mod prompt si eficient, deplasand-se la acestia ori de cate ori este necesar.
  • Mediu de lucru placut, colegial si prietenesc;
  • Program de lucru flexibil, cu posibilitatea lucrului de acasa pentru un numar limitat de zile;
  • Loc de munca stabil;

Descrierea companiei

Societate membra CECCAR.
Publicat 3 mai 2022 Reactualizat 3 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022