CONTABIL

Mcfink S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- studii economice superioare finalizate sau în curs de finalizare
- experienta pe un post similar de minim
2 ani
- nu este necesara calificarea ca expert contabil
- persoana organizata, atenta la detalii cu abilitati de planificare

Descrierea jobului

- intocmire evidente contabile sub supravegherea managementului
- intocmire si verificare balanate contabile si jurnale obligatorii
- intocmire declaratii fiscale
- mentinerea comunicarii cu clientii alocati

McFink a fost infiintata in anul 2010 de profesionisti acreditati de organisme profesionale recunoscute in domenii precum C.E.C.C.A.R., C.C.F.R. si respectiv C.A.F.R., Baroul Timis, UNCTAD.
McFink se adreseaza intreprinderilor mici si mijlocii, societatilor cu o structura interna adaptata necesitatilor unei activitati economice complexe dar care trec prin perioade aglomerate, persoanelor fizice autorizate.
Societatea noastra ofera servicii de: Consultanta fiscala, Consiliere de business, Contabilitate, Servicii juridice
Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 16 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022