Contabil

DREAM BETTING SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Contabil

- Bune cunostinte de operare MS Office;
- Studii superioare economice finalizate sau in curs;
- Experienta in domeniu reprezinta un avantaj;
- Constituie un plus cunoasterea programului de contabilitate SAP;
- Cunostinte solide in domeniul legislatiei contabile si fiscale;
- Orientare spre obiective si termene;
- Capacitatea de a indeplini sarcini repetitive si de a lucra cu cifre;
- Cunostinte de limba engleza – nivel mediu;
- Punctualitate si seriozitate;

Descrierea jobului

- Inregistreaza, verifica si reconciliaza tranzactiile economice in contabilitatea primara si financiara conform standardelor contabile romanesti si standardelor de raportare financiara ale companiei, asigurand acuratetea situatiilor contabile;
- Verificarea zilnica a soldurilor din banca, casa si avansuri din trezorerie in lei;
- Intocmeste, verifica si reconciliaza rapoarte si situatii necesare managementului companiei pentru gestionarea financiara si operationala a companiei;
- Inregistreaza incasarile si platile conform extraselor de cont;
- Pastreaza confidentialitatea informatiilor si a documentelor legale;
-Operarea in softul de contabilitate a documentelor primare contabile.

Ce oferim noi:
-salariu fix+tichete de masa ;
- mediu de lucru placut si dinamic;
- posibilitatea de a creste alaturi de o echipa tanara si energica;
- posibilitatea de a invata si a capata cat mai multa experienta.

WINNER Activam pe piata jocurilor de noroc inca din 2013, fiind unul dintre cei mai cunoscuti operatori de pariuri sportive din Romania. Scopul nostru este de a oferi cele mai bune cote si servicii de pariere, devenind in scurt timp un lider pe piata pariurilor sportive. Suntem o echipa faina, tanara si prietenoasa! In anul 2016 am castigat titlul de “CEL MAI BUN OPERATOR DE PARIURI TRADITIONALE”.

Publicat 29 apr. 2022 Reactualizat 29 mai 2022 Expiră 29 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos