Contabil

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Societatea noastra este in cautarea unei colege/unui coleg. Daca esti o persoana meticuloasa, atenta la detalii, dai dovada de corectitudine si seriozitate, iti prezentam cateva detalii despre acest post.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  1. verificarea corectitudinii inregistrarilor documentelor in programul de gestiune si contabilitate, cu respectarea legislatiei in vigoare si a normelor interne;
  2. verificarea corectitudinii intocmirii documentelor, cu respectarea legislatiei in vigoare si a normelor interne;
  3. verificarea/corelarea continutului conturilor analitice cu sinteticele din balante;
  4. intocmirea de rapoarte cu privire la rezultatul verificarilor efectuate, luarea masurilor de corectie si urmarirea implementarii acestora;
  5. inregistrarea miscarilor mijloacelor fixe si a obiectelor de inventar;
  6. participarea la actiunile de inventariere;
  7. furnizarea de informatii pentru actiunile de audit.

Disponibilitate: imediat

Cerinte:
-studii in domeniul economic,
-persoana responsabila si serioasa, capabila sa lucreze in echipa
-fara antecedente penale
-acuratete, rapiditate, abilitati de comunicare, rezistenta la stres,
-foarte bune cunostinte de Excel.
-cunoasterea limbii engleze nivel mediu,
-atentie la detalii (diferentierea sortimentelor)

FineStore.ro este afacerea de succes a unei echipe pline de entuziasm, care, prin natura firii lor ambițioase și perfecționiste și-au dorit să satisfacă o piață în continuă dinamică, însetată de un serviciu simplu, confortabil, accesibil și mai ales de calitate. Încă de la prima sticlă vândută, echipa FineStore.ro nu a încetat să vină în întâmpinarea cererilor diversificate de pe piață, încercând constant să își completeze gama de produse și să perfecționeze experiența finală a clientului. S-au extins într-un ritm constant şi rapid în mare parte datorită recomandărilor făcute de către clienții mulțumiți de excelența produsului , de prețul corect și mai ales de seriozitatea serviciului prestat.

Publicat 18 nov. 2021 Reactualizat 16 dec. 2021 Expiră 18 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos