Contabil

SMART TRAINING - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Contabil - Economist - Business Analyst

Studii economice
Operare calculator MS Office - nivel avansat
Limba engleză – nivel mediu - avansat
Experiență în analiza financiară
Capacitate de a identifica și a soluționa problemele

Descrierea jobului

Adunarea, validarea și documentarea cerințelor de afaceri
Analiza datelor comerciale, cum ar fi bugetele, rezultatele vânzărilor și previziunile
Modelarea proceselor de afaceri și identificarea oportunităților de îmbunătățire a proceselor
Identificarea problemelor, riscurilor și beneficiilor soluțiilor existente și propuse, descrierea impactului afacerii
Crearea de specificații funcționale pentru diferite zone de business
Estimarea costurilor și identificarea zonelor cu potential de saving
Implementarea și testarea diferitelor soluțiilor propuse
Susținerea procesului de tranzitie și contribuția activă la realizarea schimbării

Beneficii:
Salariu motivant
Program flexibil
Suport în perioada de acomodare, dar și pe parcursul desfășurării activității
Mediu de lucru plăcut

Descrierea companiei

Bine ai venit!

Ai ajuns in universul joburilor inteligente! SMART HR ofera de 19 ani servicii integrate de resurse umane.

Esti in cautarea unei provocari sau a unei schimbari? Ai vrea un job in Cluj Napoca sau in alt oras al tarii?

Poti sa ne spui despre cariera la care visezi si sa ne trimiti un CV la theodora@smart-hr.org pentru a intra in baza de date.

Consultantii nostri te asteapta cu mai multe detalii la nr. de tel. +40 758248444 sau te asteptam pe www.smart-hr.org

Publicat 9 nov. 2021 Reactualizat 7 dec. 2021 Expiră 9 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos