Contabil

COSMOS GROUP - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii superioare in domeniul economic (Contabilitate, Finante/Banci, etc)
- Experienta 2-3 ani in contabilitate
- Cunostinte de limba engleza - nivel mediu
- Cunostinte de utilizare PC: MS Office, cunoasterea unui program de contabilitate reprezinta un avantaj
- Abilitati bune de comunicare
- Capacitatea de a performa in situatii de presiune si cu respectarea termenelor limita
- Persoana responsabila, organizata, dornica de a invata si de a se dezvolta profesional

Descrierea jobului

- Introducere facturi furnizori;
- Emitere facturi clienti principali (aprox. 20 facturi lunare);
- Prelucrare extrase bancare;
- Casa sediu social;
- Verificare jurnale achizitii;

Cosmos Group is a unique blend of telecommunications companies, based in Romania since 2005 providing complete telecom & customer service solutions for various areas of retail and business customers.
Our companies are: Cosmos Mobile, IQBox.ro, IQFix.ro, Ocean Clean.
Amongst the best in communication products and services, with experience in the Balkans region and an established partner network across Europe, US and Asia, Cosmos Group became the leader of the „subscription economy” in Romania.

Publicat 8 nov. 2021 Expiră 8 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos