Contabil

CONFIDENTIAL
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Absolvent al Academiei de Studii Economice (preferabil Contabilitate, Finante Banci)
Cunostinte si experienta in contabilitatea primara
Foarte bune abilitati de operare PC, cunostinte Excel avansate
Cunostinte operare in Program de Contabilitate Winmentor - constituie un avantaj
Persoană comunicativă, foarte organizată si responsabilă.
Persoana rezistenta la stres

Descrierea jobului

Activitati de contabilitate primara :
- evidenta, inregistrare, verificare documente contabile
- intocmire diverse situatii contabile si extracontabile
- intocmire diverse situatii si rapoarte in EXCEL
- evidenta documente si situatii HR
- diverse activitati in cadrul Dep. de contabilitate

Descrierea companiei

Companie multinationala
Publicat 22 oct. 2021 Reactualizat 19 nov. 2021 Expiră 21 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos