Contabil

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Implicare alaturi de echipa si societate.

Descrierea jobului

  • Inregistrаrea corеctа si lа zi in progrаmul utilizat а tuturor dаtеlor de contabilitаtе primаra: fаcturi furnizori, incаsari si plati prin orice instrumеntе de incаsаrе / plata, dеconturi dе cheltuieli, etc. in conformitate cu legislatia in vigoare.
  • Urmarirea soldurilor contabile: clienți, furnizori, banca;
  • intocmirea de rapoarte si analize;
  • Tine evidenta deconturilor angajatilor si inregistreaza toate documentele insotitoare ale acestora;Participa la inventarierile periodice si efectueaza confirmari de sold cu partenerii, ori de cate ori este necesar;
  • Participa la intocmirea situatiilor contabile lunare/semestriale/anuale;
  • Raspunde de arhivarea corespunzatoare a tuturor documentelor pe care le opereaza.
  • Participa la efectuarea auditurilor financiare
  • Are in vedere contactare clienti, punctare fise, ofera raspuns oricaror solicitari de natura financiar-contabila primite de la client

Domeniul de activitate al companiei il reprezinta comercializarea de produse petroliere prin intermediul partenerilor (Rompetrol, Lukoil,Mol, Petrom, OMV, Gazprom), fiind in momentul de fata unicul broker de carburant din Romania.

CARDOIL AVANTAJ este o companie ce joaca un rol important in domeniul transporturilor, produs lansat inca din luna mai, introducand noul concept pe piata transporturilor din integrate complete de logistica a alimentarilor prin preturi preferentiale la alimentarea cu carduri de carburant, datorita parteneriatelor solide pe care le avem cu principalii furnizori din tara.

Publicat 18 oct. 2021 Expiră 17 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos