Contabil

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

LOCUL DE MUNCA MANDRA

• Experienta in contabilitate de cel putin 5 ani
• Cunostinte de legislatie fiscala, contabilitate si salarizare
• Cunoasterea limbii engleze - bine venit
• Cunoastere PC (Excel, Word, Outlook, Internet)

Descrierea jobului

• Prelucrarea completă a documentelor în sistemul de contabilitate cu „dublă înregistrare“ și evaluarea eligibilității costurilor aferente perioadei impozabile în conformitate cu legea

• păstrarea registrelor generale,
• contabilizarea evidenței stocurilor
• contabilizarea și gestionarea facturilor primite și trimise într-o monedă străină
• contabilizarea și gestionarea extraselor bancare /și în valută străină/
• contabilizarea documentelor interne / asigurare, chirii, taxe, subvenții ... /
• pregătirea și confirmarea soldurilor dintre furnizori și beneficiari
• evidența chitanțelor de plată, în numerar și în valută
• înregistrări contabile ale imobilizărilor necorporale și corporale
• contabilizarea leasingului financiar și operațional
• Inventarul de pasive, datorii, active și de a efectua conturi de inventar la 31.12

S.C. Agro CS Romania S.R.L. este o companie cu vechime in piata din Romania de 11 ani . Profilata pe vanzarea de produse destinate ingrijiri granilor, productie de plante si legume , cu o experienta internationala de 30 de ani . Partener de incredere pentru magazinele cu specific de constructii si gradinarit , in curs de dezvoltare catre segementul de productie in Romania pentru produsele vandute . Cu o echipa tanara si in curs de formare
Publicat 12 oct. 2021 Reactualizat 11 nov. 2021 Expiră 11 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos