Contabil

HIDROSTYLE SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 3500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Sa detina cunostinte de contabilitate primara si de gestiune si experienta in lucrul cu softuri contabile.
- Sa aiba experienta in utilizarea Microsoft Office.
- Sa detina studii medii sau superioare absolvite in domeniul economic.
- Sa fie o persoana logica, punctuala, ordonata, dinamica, sociabila.
- Sa detina abilitati bune de comunicare si relationare si spirit de echipa.
- Sa aiba abilitatea de a gestiona sarcini multiple cu termene fixe.
- Sa cunoasca limba engleza.
- Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

- Operare contabilitate primara in soft contabil;
- Pregatire documente contabile necesare dosarului lunar;
- Urmareste scadente, atat la furnizori cat si la clienti;
- Arhiveaza toate documentele contabile pastrand o buna evidenta a acestora;
- Actualizeaza bazele de date legat de aspectele ce sunt in legatura cu activitatea in cadrul aplicatiei tip CRM;
- Interactioneaza si mentine relatia cu clientii, furnizorii, colaboratorii si angajatii societatii pe segmentul contabil;
- Transmite informatiile lunare necesare pentru intocmirea rapoartelor de Mediu si Intrastat;
- Tine evidenta HR (contracte angajati, cereri concediu, pontaje, tichete masa, etc);
- Elaboreaza situații cerute de management;
- Participa la inventarierea patrimoniului.

OFERIM
- Salariu fix + tichete de masa;
- Traininguri de specialitate;
- Decontarea transportului;
- Prime Sarbatori + zile libere Sarbatori
- Program (L-V, 9:30-18:00)
- Calculator si telefon de munca;
- Atmosfera de lucru placuta si stabilitate.

Hidrostyle este unic importator si distribuitor pentru brandurile de jacuzzi: CalderaSpas® (SUA), Treesse (Italia) si piscine cu inot contracurent brand Endless Pools (SUA).
Construim centre spa cu produse si echipamente precum: dusuri wellness, masini gheata, sezlonguri incalzite, saune uscate si umede, etc.
Fiecare produs este conceput cu cea mai mare atentie pentru calitate si este riguros testat la cele mai inalte standarde.

Ne bazam pe o echipa dinamica si ambitioasa, bine pregatita profesional, ce este indrumata de manageri cu experienta in domeniu.

Publicat 20 sept. 2021 Reactualizat 20 oct. 2021 Expiră 25 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos