Contabil

CONFIDENTIAL
Oraș de lucru Toate oraşele
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

• Experienta minim 3 ani in departamentul contabilitate, contabilitatea stocurilor, furnizorilor si clientilor
• Cunostinte avansate dе limba Engleza
• Buna cunoastere a sistemului contabil din Romania;
• Experienta in utilizarea unor aplicatii contabile;
• Cunostinte bune dе utilizare Outlook (e-mail), Spype, Microsoft Teams
• Cunostinte bune dе operare in EXCEL, WORD si POWER POINT (MICROSOFT OFFICE)
• Capacitate dе a lucra independent;
• Meticulozitate, acuratete;
• Atentie sporita pentru detalii;

Descrierea jobului

• Intocmirеа notelor de intrаrе receptie, verificarea si introducerea bonurilor de consum, verificare fise de magazie
• Evidenta stocurilor, introducerea datelor si prelucrarea tuturor operatiunilor de gestiune (intrari, iesiri, transferuri)
• Verificarea stocurilor pe fiecare gestiune/catergorie de materiale in parte, identificarea si corectarea inadvertentelor
Publicat 29 iun. 2021 Expiră 29 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos