Publicat 02 Oct 2019 | Reactualizat 16 Oct 2019 | Expiră 01 Nov 2019

Contabil

CONFIDENTIAL
1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Audit / Consultanta, Financiar / Contabilitate

Candidatul ideal

Persoana dinamica si foarte bine organizata, cu prezenta placuta si studii superioare economice.

  • Candidatul pe care il cautam trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
  • Experienta relevanta in domeniul financiar contabil
  • Experienta anterioara intr-o societate de contabilitate
  • Viteza de lucru cu acuratete si promptitudine
  • Seriozitate si implicare
  • Interesul de a se mentine la zi cu toate noutatile fiscale si contabile
  • Capabilitatea de analiza si verificare

Descrierea jobului

Evidenta contabila la un numar de societati cu domeniu diferit de activitate
Verificare si inchiderea luna contabila sau trimestu
Intocmire declaratii si situatii pentru ANAF si alte institutii
Intocmire diverse situatii sau raportari solicitate
Mentinerea unei bune relatii cu clientii
Comunicare cu clientii in limba italiana/engleza pentru solicitare documente si rezolvare diverse spete solicitate de acestia
Suport pentru cei 2 partneri ai societati pentru diverse atributii administrative si redactare documente/contracte

Companie cu peste 10 ani de experienta in domeniul financiar si legal, cu portofoliu international.

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Contabil  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles