Publicat 05 Aug 2019 | Reactualizat 19 Aug 2019 | Expiră 04 Sep 2019

CONTABIL

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în Financiar / Contabilitate

Candidatul ideal

Doresti o noua provocare in cariera ta? Cautam CONTABIL pentru biroul nostru din Bucuresti! Suntem intr-o perioada de expansiune ! Cautam pe cineva cu care sa mergem impreuna la urmatorul nivel!
Contabilul joaca un rol cheie in strategia noastra.

Citeste in continuare daca:
1. Iti doresti sa te dezvolti la adevaratul tau potential
2. Esti ambitios, gandesti mare si ai rezultate mari
3. Esti o persoana care iubeste sa lucreze intr-o echipa
4. Esti responsabil si de obicei atingi obiectivele asumate
5. Esti optimist, convingator, hotarat si flexibil
6. Iti doresti 3-4 concedii pe an, fara sa fii sunat si deranjat in acest interval. Pentru ca vine perioada concediilor, si probabil deja ti-ai stabilit cu familia concediul din acesta vara, cu siguranta ca impreuna vom gasi solutie si pentru asta.
7. Iti doresti stabilitate

Cum stii daca esti persoana pe care o cautam?
a. Esti determinat sa atingi obiectivele stabilite si nu renunti pana nu reusesti
b. Iti place sa fii la la curent cu tot ce este nou?
c. Iti place sa poti lucra dupa proceduri stabilite, proceduri care sunt in favoarea ta
d. Esti o persoana amabila

Asteptam cu bucurie sa te cunoastem daca:
1. Ai studii in domeniul economic, de preferat contabilitate
2. Ai cunostinte de limba engleza la nivel mediu sau avansat. Daca stii cumva germana, spaniola sau franceza, esti deasemenea bine venit.
3 Ai experienta de minim 3 ani intr-o pozitie similara
4. Stapanesti instrumentele de control financiar si poti sa utilizezi bazele de date
5. Ai carisma, inspiri incredere prin intelegere si empatie
Pe langa responsabilitati, te asteapta alaturi de noi o multime de oportunitati! O sa fii in cel mai bun loc pentru evolutia ta personala si profesionala. Si o sa lucrezi in fiecare zi alaturi de oameni pasionati.

Descrierea jobului

Ce o sa presupuna munca ta?

a. Lucrezi contabilitate pentru clientii nostril
b. Vei invata in permanenta lucruri noi, spete noi cu rezolvari specifice
c. Vei lucra intr-o echipa cu experienta
d. Ajuti contabilul sef sa identifice cele mai bune optiuni pentru client
e. Oferi solutii si sa implementezi proiecte pe termen lung

Suntem companie 100% romaneasca, infiintata in 1996. An de an, lucram pentru clienti din Romania, dar si din Austria, Spania, Germania etc. De aceea limba germana sau spaniola, poate fi un avantaj.

Crezi ca oportunitatea asta e pentru tine? Poti aplica aici si poti trimite CV-ul tau sau al prietenilor interesati, la adresa de mail: office@mir.ro

Daca acest rol/loc este cel mai potrivit pentru tine, te asteptam cu drag sa bifam provocarile de crestere impreuna!

Daca nu este pentru tine, te rog sa dai un SHARE catre prieteni sau cunoscuti!
Este o super oportunitate de care s-ar putea sa profite unul dintre prietenii tai.

Multumim!

CONTABIL  -  MIR INTERNATIONAL SERVICE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles