Publicat 10 Apr 2019 | Reactualizat 08 Mai 2019 | Expiră 11 Mai 2019

CONTABIL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Contabil cu experienta minima 2 ani, cunostinte temeinice legislatie in vigoare, pachet Microsoft Office (Excel, Word, Outlook)

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- Urmareste facturile neplatite si i a legatura cu clientii in vederea efectuarii platii;
- Verifica situatia facturilor neplatite si trimite situatia la contabilul sef;
- Inregistreaza zilnic documentele contabile - facturi furnizori, facturi clienti, extrase de cont, alte documente contabile
- Arhiveaza documentele contabile conform procedurilor interne de lucru
- Intocmeste si prezinta situatiile cerute de contabilul sef;

Alte cerinte/abilitati:
- seriozitate
- spirit analitic, metodic, organizat
- comunicativitate

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Pachet salarial corelat cu performantele
- Dezvoltare profesionala continua
- Mediu de lucru competitiv
- Abonament clinica medicala privata

Unic distribuitor de masini unelte cu comanda numerica OKUMA, CITIZEN si BROTHER JAPONIA respectiv HEDELIUS GERMANIA;

know how; instruire personal operator, programator si personal de intretinere masini CNC OKUMA, CITIZEN si BROTHER JAPONIA respectiv HEDELIUS GERMANIA; service, garantie si post-garantie masini CNC OKUMA, CITIZEN si BROTHER JAPONIA respectiv HEDELIUS GERMANIA; introducere in lucru linii de productie

Expirat
CONTABIL  -  GreenBau Tehnologie S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles