Publicat 05 Mar 2019 | Expiră 05 Apr 2019

Contabil

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o coleg/a pentru echipa noastra, pentru un job de contabil/economist cu norma intreaga, in care se vor face operatiuni contabile zilnice si periodice specifice unei activitati de productie. Candidatul/a trebuie sa intruneasca minim conditiile de mai jos:
*Cunostinte solide in ceea ce priveste legislatia in vigoare aplicabila domeniului financiar-contabil.
*Studii superioare economice finalizate
*Foarte bune abilitati de operare PC: Excel, Word; si soft contabilitate
*Persoana organizata, responsabila, meticuloasa, punctuala, dornica de a se perfectiona continuu
*Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa
*Spirit de observatie, atentie pentru detalii si abilitati de rezolvare a problemelor;
*Isi asuma reponsabilitatea pentru activitatea sa
*Fire optimista si cu atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
*evidenta casa si banca;
*evidenta clienti / furnizori;
*contabilizare documente financiar contabile;
*verificarea soldurilor din contabilitate;
*calculul productiei si inventar lunar;
*participarea la inchiderile de luna / an;
*evidenta salarii;

Descrierea companiei

Companie multinationala

Expirat
Contabil  -  HAPPY ARTS & CRAFTS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles