check_circle

Job verificat

|Publicat 04 Mar 2019 | Expiră 04 Apr 2019

contabil

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam contabil cu urmatoarele cerinte:

- cunostinte de contabilitate primara de comert si restaurante
- foarte bune abilitati de lucru PC;
- bune abilitati de lucru atat in echipa, cat si individual;
- persoana organizata, atenta la detalii, comunicativa.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Inregistreaza in programul de contabilitate documentele primare: facturi clienti, facturi furnizori, chitante; bonuri fiscale etc

-Inregistreaza in programul de gestiune al restaurantului intrarile si iesiriel de marfuri si materii prime
-Arhiveaza sistematic si cronologic documentele contabile ale societatii;

Delta Studio reflecta pasiunea pentru arta locuirii printr-o oferta ampla de produse de inalta calitate. Colaborarea cu furnizori de top din intreaga lume asigura o permanenta aliniere la tendintele globale in amenajari interioare, iar atentia fata de spiritul romanesc se manifesta prin parteneriate cu profesionisti locali si dezvoltarea de noi capacitati de productie. In cei peste 20 de ani de la infiintare, Delta Studio s-a implicat in mii de proiecte de design interior, imprimandu-si de fiecare data entuziasmul pentru detalii si executii impecabile.

Expirat
contabil  -  Delta Studio S.R.L.