check_circle

Job verificat

|Publicat 18 Feb 2019 | Expiră 21 Mar 2019

Contabil

CONFIDENTIAL
1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii economice, in domeniul financiar-contabil
- cunostinte Microsoft Office
- planificare,organizare
- simt analitic, atentie sporita la detalii
- experienta pe o pozitie similara

Descrierea jobului

- inregistreaza documentele financiar-contabile in conformitate cu prevederile legale si procedurile interne ale companiei
- verifica, aranjeaza si arhiveaza facturile fiscale si alte documente specifice
- verifica jurnalul de vanzari si jurnalul de cumparari
- inregistreaza si verifica facturile si documentele de incasare primite
- se ocupa de reconcilierea și mentenanta lunara a conturilor de furnizori/ clienti
- inregistreaza deconturi, diurne

O echipa dinamica, motivata si responsabila, o organizatie profesionista care asigura realizarea cu succes a proiectelor contractate, urmarind tot timpul dezvoltarea de parteneriate de durata cu clientii, in interesul ambelor parti.

Asumandu-ne statutul de antreprenor general, abordand fiecare proiect cu maximum de interes, definind echipele de proiect in functie de specificul acestuia si stabilindu-le responsabilitatile corespunzatoare, asigurand colaborarea dintre organizatia permanenta si organizatia proiectului, reprezentam garantia unui management de proiect eficient si a unor proiecte de succes , pe masura exigentelor beneficiarilor nostri, respectand in acelasi timp cerintele normelor privind calitatea in constructii si a celor de sanatate si securitate in munca.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Contabil  -  CONFIDENTIAL