Publicat 16 Feb 2019 | Expiră 19 Mar 2019

Contabil

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte in domeniu pana la nivel de bilant.
Bonus: cunosterea programului SAGA

Descrierea jobului

Angajatul trebuie sa-si asume si sa duca la bun sfarsit lucrarile contabile ale firmelor pe care le are in sarcina conform fisei postului.
Trebuie sa demonstreze atasament si profesionalism in relatiile cu beneficiarii.

Beneficiile salariale si nu numai sunt negociabile si confidentiale.

Companie de contabilitate, expertiza financiara, judiciara si resurse umane, infiintata in 1994 cu un portofoliu bine selectat in tara si in strainatate.

Expirat
Contabil  -  InfoTax

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles