de ani Fără Frică...

Publicat 11 Ian 2019 | Expiră 11 Feb 2019

CONTABIL

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  1. Absolvent de studii superioare economice;
  2. Cunoastinte de contabilitate financiara si de legislatie;
  3. Experienta in domeniul contabil minim 3 ani / nu este obligatorie in cazul absolventilor;
  4. Cunostinte PC: MSOffice (Word, Excel);
  5. Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
  6. Persoana organizata, atenta la detalii;
  7. Cunostinte soft-uri de contabilitate (IMATI SOFTWARE - constituie avantaj).
  8. Seriozitate si perseverenta.

Descrierea jobului

  1. Verifica daca documentele primite de la furnizori respecta cerintele de forma impuse de lege si corecteaza erorile aparute;
  2. Inregistreaza documentele contabile (facturi de la furnizori, chitante, facturi emise catre clienti, ordine de plata, extrase bancare, deconturi, etc.);
  3. Corectitudinea datelor introduse;
  4. Arhivarea si indosarierea documentelor inregistrate;
  5. Intocmirea confirmarilor de sold.

Unitatea de alimentatie publica (FAST FOOD) are nevoie de inca 2 persoane la departamentul financiar/contabilitate.
Locatia noastra este in zona Tineretului.

Expirat
CONTABIL  -  SC KEBAP SHOP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles