Publicat 01 Ian 2019 | Expiră 03 Ian 2019

Contabil

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerințe:
• cunoștințe în domeniul contabil și fiscal
• abilități avansate de lucru pe calculator (MS Office, experiență operare în softuri de contabilitate, cunoașterea programului SAGA constituie un avantaj)

Descrierea jobului

Descrierea postului:
• activitatea se desfășoară în cadrul departamentului financiar-contabil
• preluarea și verificarea documentelor contabile de la client
• efectuarea de înregistrări contabile
• întocmirea ștatelor de salarii
• întocmirea balanței de verificare
• întocmirea declarațiilor fiscale
• arhivarea documentelor specifice
• participarea activă la rezolvarea sarcinilor echipei
• executarea altor activități în legătură cu îndeplinirea sarcinilor de serviciu

Durata contractului - nedeterminata

Angajator: Firmă de expertiză contabilă cu sediul în orașul Constanța (membru CECCAR)

Expirat
Contabil  -  ANM BUSINESS FINANCE EXPERT S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles