Publicat 07 Mai 2018 | Expiră 11 Mai 2018

Contabil

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Societatea comerciala Alpin 57 Lux, unul din cei mai mari producători autohtoni de înghețată și produse de patiserie, angajează CONTABIL cu experiență, pentru punctul de lucru din Galati.

Cerințe:
- Minim 3 ani de experiență în domeniu
- Persoană serioasă și organizată
- Cunostinte foarte bune operare PC (Office) şi programe contabile;
- Cunostinte solide ale procedurilor contabile romane;
- Abilitati de comunicare si relationare;

Descrierea jobului

Responsabilitatile vor fi discutate in cadrul unui eventual interviu.

Oferim un salariu motivant si un mediu in care te poti dezvolta profesional.

Alpin57 Lux este una dintre cele mai mari companii producatoare de inghetata si produse de patiserie din Romania, fiind prezenta pe aceasta piata din anul 1994. In anul 2016 compania a devenit membra al grupului leton, Food Union, unul dintre cei mai mari jucatori pe piata de lactate si inghetata la nivel European, dar si cu un bussiness in plina dezvoltare pe piata din Asia.

Mai multe detalii http://www.alpin57lux.com/

Candidatii pot aplica si direct, pe site-ul companiei http://www.alpin57lux.com/cariere.php

Expirat
Contabil  -  SC Alpin 57 lux SA