Contabil si administrare de personal

EUROLINES GROUP - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cautam o/un coleg(a) care sa locuiasca in Targu Mures sau in Sighisoara, dispus sa se deplaseze 4 zile pe saptamana in Valea Verde sau dispus sa se relocheze in Retreat.
Liceu economic / studii superioare de specialitate
Cunostinte bune de operare Excel.
Experienta utilizare programe de contabilitate.
Persoană flexibilă, dinamica și cu atitudine pozitivă.
Capacitatea de a lucra atat în echipă, dar si independent.
Capacitate de a prelucra informatiile, de a le interpreta, de intocmi rapoarte prelucrate conform solicitarii managementului.
Rezistenta la stres.
Usurinta, claritate si coerenta in exprimare.
Bună capacitate organizatorică.
Carnetul de conducere - categoria B reprezinta un plus.

Descrierea jobului

Intocmeste facturile pentru clientii resortului.
Urmareste incasarea facturilor scadente.
Intocmeste registrul de casa.
Centralizeaza documentele contabile si tine legatura cu departamentul financiar al Eurolines Group.
Expediaza documentele contabile.
Depune numerar la banca.
Intocmeste registrul de zilieri.
Organizeaza examenul periodic pentru medicina muncii.
Executa activitati de administrare personal de baza.
Intocmeste pontajul lunar.

Valea Verde Retreat este parte a Grupului Eurolines si functioneaza de peste 15 ani. Este situat in satul Cund, in judetul Mures, la o distanta de 43 de km de Targu Mures si 30 de km de Sighisoara. Este un resort alcatuit din mai multe case sasesti, transformate in spatii de cazare, un restaurant, un spa si piscina in aer liber. Mai multe detalii gasiti aici: www.valeaverde.com.

Inainte de a aplica la aceasta pozitie, va invitam sa accesati urmatorul link: https://www.eurolines-group.ro/docs/politica-confidentialitate.pdf pentru a va informa despre modul in care Grupul Eurolines Romania prelucreaza datele dvs. personale. Vor fi contactati doar candidatii selectati.

Publicat 5 oct. 2021 Reactualizat 2 nov. 2021 Expiră 4 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos