Publicat 10 Ian 2020 | Reactualizat 09 Feb 2020 | Expiră 10 Feb 2020

Contabil Senior - Onesti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal: eficient, integru, cu viziune de ansamblu si cu atentie la detalii, proactiv, responsabil, rezistent la stres, experienta in lucrul cu oamenii, capacitate de analiza, sinteza si stabilire a prioritatilor, abilitaţi excelente de comunicare şi relaţionare, pasionat de meserie, cu orientare spre realizarea obiectivelor si spre imbunatatire continua.

Descrierea jobului

Cerințe:
– studii superioare în domeniul Economic;
– experienţă în domeniu minim 3 ani;
– cunoștinţe aprofundate de contabilitate şi fiscalitate;
– Microsoft Office (Excel, Word, Outlook).

Experiența de lucru într-o pozitie de middle management constituie un avantaj.
Experiența de lucru cu ERP (ex. CHARISMA, SAP, etc.) constituie un avantaj.

Oferim:
• pachet salarial atractiv corelat cu experienţă și realizări profesionale (salariu fix+bonus deperformanță);
• posibilitatea de a participa la diverse programe de instruire;
• contract pe perioadă nedeterminată;
• oportunitate de a face parte dintr-o echipă ambițioasă aflată în dezvoltare.

Așteptăm cv-ul dumneavoastră la adresa de email: hr@grup-serban.ro

Pasiune, Corectitudine, Dinamism, Profesionalism, Echipă, Calitate, Inovație, Responsabilitate socială, sunt concepte care caracterizează activitatea Grup Șerban Holding, un agro-business leader în zona de Est a României.

Grup Șerban Holding este un grup de firme în plină expansiune, care și-a început activitatea în Onești în 1994 și în prezent are o cifră de afaceri de peste 80 milioane Euro (2018), realizată în următoarele domenii de activitate: agricultură, comerț cu cereale și plante oleaginoase, creșterea păsărilor, panificație, patiserie-cofetărie, alimentație publică (incusiv lanț propriu de magazine - Băcăniile Șerban), distribuție și transport.

Noi proiecte, noi oportunități, consolidarea actualului business, toate acestea pot fi realizate doar cu implicarea totală a resursei umane, cei peste 500 de angajați ai Grupului Șerban Holding, care reprezintă cheia succesului nostru.

Te asteptăm alături de noi pentru a îți oferi oportunitatea de a te dezvolta împreună cu o echipă tânără, profesionistă, dinamică și ambițioasă.

Grup Șerban Holding ți se potriveşte? Consultă job-urile disponibile și alătură-te echipei!

www.grup-serban.ro

Expirat
Contabil Senior - Onesti  -  Grup Serban Holding

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles