Contabil Senior-Localitatea RECI (30 km Brasov)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii superioare de specialitate – profil contabilitate;
Minim 4 ani experiență în domeniul contabil, cuprizând toate aspectele financiar-contabile;
Excelente cunoștinte de specialitate și abilitatea de interpretare și aplicare a acestora;
Engleză nivel mediu;
Utilizator avansat MS Office ( calcul tabelar la nivel avansat), un plus experienta in lucrul cu ERP-uri;
Experienta in contabilitatea stocurilor;
Expertiza pentru contabilitatea de gestiune, inclusiv postcalcul, este un plus;

Descrierea jobului

Preluate din task-urile de productie
Focus in zona de stocuri
Suport pentru Contabilul Sef
Interactiuni cu departamentul financiar din Bucuresti

Hays este un grup specializat de recrutare la nivel global și un lider de piață în țări precum Marea Britanie, Germania și Australia. Suntem experți în recrutarea calificată, persoane profesioniste și calificate în cadrul unei varietăți mari de industrii și profesii specializate.

Funcționăm în sectoarele publice și private, ocupându-ne le posturile permanente, rolurile contractuale și atribuțiile temporare. La Hays, considerăm că locul de muncă potrivit poate transforma viața unei persoane, iar persoana potrivită poate transforma o afacere.
Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 16 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022