de ani Fără Frică...

Publicat 15 Oct 2019 | Reactualizat 12 Nov 2019 | Expiră 15 Nov 2019

Contabil senior/expert contabil

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

In calitate de Contabil Senior / Expert contabil veti tine evidenta contabila a clientilor din portofoliu, intocmirea declaratiilor fiscale si a rapoartelor de management sau analize financiare. Este necesar sa aveti o experienta de cel putin 2-3 ani in practica si sa fiti motivat in gestionarea unui portofoliu de clienti, oferind suport direct managerilor sau partenerilor din departament.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- evidenta inregistrarilor contabile
-stabilirea si respectarea termenelor limita stabilite conform conditiilor contractuale
- intocmirea si depunerea declaratiilor fiscale
- intormirea si reviziurea balantei de verificare
-intocmirea situatiilor financiare
- intelegerea rapida a nevoilor mereu in schimbare ale clientilor si punerea in practica a celor mai bune solutii pentru implementarea acestora

Ce oferim

- pachet salarial motivant cu evaluare anuala
- tichete de masa
- asigurare medicala si de viata
- zile suplimentare de concediu de odihna
- ultima vineri din luna este zi scurta
- bonusuri de performanta si fidelitate
- vei fi implicat in proiecte de mare anvergura
-suntem adaptabili si ne reinventam permanent
-oferim oportunitati de dezvoltare profesionala si personala, training-uri de specilitaate organizate intern si extern
Socializare:
- teambuilding, iesiri cu colegii, sustinem practicarea sportului, bookster

Kreston Romania ofera consultanta de specialitate companiilor internationale cu subsidiare in Romania, locale, organizatiilor non-profit si persoanelor fizice in domeniul afacerilor, impozite si taxe.

Ca membru a Kreston Internatinal - retea de firme de consultanta, situata in Top 12 retele internationale de profil - oferim suport global in birouri din 125 de tari, cu peste 25.000 de profesionisti dedicati.

Oferim o gama completa de servicii de contabilitate, audit, consultanta fiscala si salarizare, care vor ajuta clientii sa isi atinga obiectivele personale si de afaceri.

Dorim ca toti angajatii nostri sa fie rasplatiti pentru munca lor si sa se bucure de un stil de viata echilibrat printr-un pachet de beneficii special conceput sa raspunda nevoilor acestora.

Suntem cu adevarat mandri de reputatia pe care am construit-o si suntem recunoscatori pentru faptul ca oamenii nostri sunt mai puternici în fiecare zi.

Sustinem tinerii si ii incurajam sa se dezvolte profesional prin programe de internship atractive.

Te asteptam alaturi de echipa noastra!

Expirat
Contabil senior/expert contabil  -  KRESTON ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles