Publicat 19 Mai 2019 | Expiră 19 Iun 2019

Contabil Senior-adu-ți cariera la beauty salonul BGIpartners

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne va face plăcere să ne vedem la o cafea dacă:
- ai cunoștințe bune de contabilitate și fiscalitate
- ai experiență în altă firmă de contabilitate
- ești expert contabil/consultant fiscal
- știi să lucrezi în Saga, dar îți place să înveți și lucruri noi
- vorbești limba engleză sau germană
- ai abilitatea de a livra în termenele prevăzute
- îți place lucrul în echipă
- consideri că ești o persoană resposabilă, organizată, comunicativă, dinamică, metodică.

Descrierea jobului

Ai auzit sau ai aflat pe pielea ta că în firmele de contabilitate se muncește mult și se stă peste program, ba chiar și în weekend, iar salariile sunt prea mici în raport cu cele 20-30 de firme la care tragi din greu.

Hai să-ți spun cum e la noi:
- Nu se stă peste program. Începem la 09.00-9.30, închidem la 17.00-17.30 și-ți iei na-na dacă ești prins la birou în timpul pe care-ar trebui să ți-l petreci cu Familia.
- Ai vreme să-ți faci cele 10-12 firme încet și cu grijă, să mai și citești un articol de specialitate sau să dai un like amicilor.
- Weekendul e al tău. Punct.
- Salariul îl croim pe tine ca să-ți stea lejer. Peste media pieței în firmele de profil, actualizat periodic și completat cu bonuri de masă, prime de concediu ori sărbători, bonusuri de performanță.
- Beauty salon pentru cariera ta - asta era mai mult ca să dai click pe anunț :). Oricum vei crește profesional într-un an cât la o multinațională în trei, și dacă nu vrei.
- responsabilități: în mare le știi deja și le mai povestim când ne vedem.

BGIpartners.ro este un grup de societăți activ în domeniile: contabilitate și expertiză contabilă, audit, consultanță fiscală, juridic.
Avem o echipă frumoasă și cu simțul umorului, cu siguranță îți va plăcea să ni te alături.
Birourile noastre sunt situate în Transilvania Office Center, zona Meșotă - Centrul Civic.

Expirat
Contabil Senior-adu-ți cariera la beauty salonul BGIpartners  -  Smart Biz Financials SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles