Contabil Sef

CONFIDENTIAL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii in domeniul economic/ financiar-contabil.
  • Cunoştinţe operare PC – programe specifice domeniului financiar - contabil
  • Cunoaşterea programului dе contabilitate Saga (constituie avantaj)
  • Abilitaţi dе comunicare interpersonala, perseverenta
  • Persoana responsabila, meticuloasa, bine organizata, cu buna memorie numerica si abilitati dе calcul matematic.

Descrierea jobului

  • Coordonarea echipei din subordine (3 persoane);
  • Managamentul zilnic al platilor catre furnizori;
  • Relatia cu bancile si institutiile specifice (ANAF etc);
  • Managementul incasarilor/veniturilor de la CASMB;
  • Pregatirea lunara a balantei in vederea inchiderilor de luna fiscale;
  • Monitorizarea si verificarea inregistrarilor documentelor in contabilitate;
  • Cunostinte de software de contabilitate, preferabil SAGA;
  • Verificarea acuratetii inregistrarilor in contabilitate;
  • Derularea zilnica a fluxului de activitati zilnice.
Publicat 4 iul. 2022 Reactualizat 28 iul. 2022 Expiră 27 aug. 2022