CONTABIL SEF

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- cunostinte foarte bune de operare PC, MS OFFICE;
- studii superioare de specialitate - finalizate;
- cunostinte temeinice in ceea ce priveste sistemul financiar-contabil si al cadrului legislativ in vigoare;
- capacitate dezvoltata de adaptare si implementare de solutii.

Incinta Fashion House

Descrierea jobului

- planificarea, organizarea si conducerea activitatii in cadrul departamentului de contabilitate al societatii in conformitate cu dispozitiile legale in vigoare si cu obiectivele companiei;
- certificarea balantei de verificare si a bilantului la termenele stabilite de legislatia in vigoare;
- coordonarea si participarea la intocmirea operatiunilor de inventariere a patrimoniului;
- intocmirea statelor lunare de plata a salariilor;
- raportare lunara catre managementul companiei, in format standard P&L;
- intocmire si urmarire cash-flow-ului saptamanal;
- intocmirea facturilor catre clientii interni si externi;
- reprezentarea societatii in relatia cu ANAF;
- asigurarea indeplinirii la termen a obligatiilor societatii fata de bugetul de stat in conformitate cu dispozitiile legale in vigoare.

Duo Design este o societate cu capital integral authohton avand o experienta de peste 15 ani in domeniul amenajarii la cheie a spatiilor comerciale cu destinatie retail sau HORECA. Cu un colectiv tanar si dinamic Duo design si a consolidat pozitia pe piata de constructii din Romania si a reusit cu succes extinderea activitatii si in Europa prin dezvoltarea unor concepte inovatoare: spatii comerciale amenajate la cheie, productie de mobilier si productie de signalistica
Publicat 28 apr. 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos