Publicat 26 Mar 2020 | Reactualizat 25 Apr 2020 | Expiră 26 Apr 2020

Contabil Sef

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- Studii superioare economice;
- Experienta de minim 3 ani intr-o pozitie similara;
- Experienta in domeniul betting reprezinta avantaj;
- Cunostinte bune de limba engleza;
- Foarte bune cunostinte de contabilitate romaneasca, precum si cunoasterea legislatiei financiar-contabile aplicabila in Romania;
- Experienta in coordonarea unei echipe de minim 5 oameni;
- Foarte buna capacitate de organizare;
- Atentie distributiva;
- Capacitate de analiza;
- Initiativa;
- Foarte bune abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Intocmirea rapoartelor lunare cu specific de contabilitate, rapoartele P&L, verificarea balantei lunare, intocmirea situatiilor financiare anuale si a raportarilor semestriale;
- Intocmirea declaratiilor fiscale lunare, trimestriale;
- Analizarea informatiilor financiare si contabile;
- Conceperea si implementarea procedurilor contabile;
- Analizarea si revizuirea bugetelor impreuna cu managerii celorlalte departamente;
- Analiza facturilor, inregistrarea si evidenta lor, urmarirea deconturilor (acordarea si justificarea acestora);
- Urmarirea noutatilor legislative, recomandari privind impactul in companie;
- Dezvoltarea angajatilor din subordine;
- Furnizarea rapoartelor financiar-contabile necesare managementului;
- Recomandari si solutii financiar-contabile, conform cerintelor de business.

Oferta:
- Pachet salarial motivant, plan de beneficii;
- Mediu de lucru dinamic, profesionist;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Fondat in 2008, Grupul Superbet operează in 2020 o rețea de peste 1.200 de agenții și are peste 3.500 de angajați.

Este cel mai mare plătitor de taxe și impozite din industria de profil și unul din cei mai mari contribuabili la bugetul national, cu aproape 57 de milioane de euro plătite în 2018.

Superbet are printre acționari gigantul american, Blackstone, companie listată pe Bursa din New York (NYSE), cu active în administrare de peste 512 miliarde de dolari.

Expirat
Contabil Sef  -  SC SUPERBET BETTING & GAMING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles