Publicat 23 Ian 2016 | Expiră 08 Feb 2016

Contabil primar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te vrem în echipa noastră dacă:
- ai cunostinte financiar-contabile – contabilitate primara si de gestiune
- ai experienta in contabilitate de minim 6-12 luni
- stii sa utilizezi programul de gestiune si contabilitate SAGA (prezinta avantaj)
- ai permis de conducere categ. B
- stii sa utilizezi Excel, Word
- poti sa prelucrezi informatiile, sa le interpretezi si sa le verifici
- esti organizat, disciplinat si atent la detalii
- esti responsabil si implicat
- iti place sa lucrezi in echipa

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- inregistrarea documentelor primare in programul de contabilitate SAGA: intrari, iesiri, casa, banca
- participarea la inventarierea periodica a stocului de marfa si a termenelor de valabilitate
- raportarea situatiilor solicitate de conducerea societatii.
- alte atributii stabilite de conducerea societatii

Beneficii Oferite:
- mediu de lucru placut
- program luni-vineri 9-17
- training-uri specifice

PutereaPlantelor.ro  este un magazin online cu  produse naturiste, ce comercializeaza peste 3000 de produse naturale si bio, alimente, suplimente alimentare, cosmetice naturale si bio si produse pentru copii.
Daca vrei sa afli mai multe despre noi, intra pe site-ul nostru www.putereaplantelor.ro

Expirat
Contabil primar  -  Delicon Company S.R.L.