de ani Fără Frică...

Publicat 19 Ian 2016 | Expiră 20 Feb 2016

Contabil primar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Beneficii:
- salariu motivant
- echipa tanara, mediu de lucru placut
Cerinte
- atitudine pozitiva si proactiva,
- persoana dinamica,capacitate de organizare si planificare,
- abilitati de comunicare,
- seriozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor propuse,
- gestionarea mai multor sarcini simultan,
- spirit de echipa,
- cunostinte in contabilitate primara,
-cunoasterea programului Saga reprezinta un avantaj
- cunostinte avansate de utilizare Excel/Word.

Descrierea jobului

- Îndosariere, capsare, scanare şi arhivare documente contabile;
- Introducerea tuturor documentelor în softul de contabilitate (facturi, bancă, casă, deconturi, etc);
- Înregistrarea tuturor procedurilor contabile lunare: amortizare, reglare stocuri, TVA etc.;
- Administrarea procesului de verificare cu consultantul fianciar-contabil;
- Generare rapoarte contabile;
- Întocmirea registrului de casă;
- Întocmirea deconturilor şi a dispoziţiilor de plată/încasare;
- Întocmirea de chitanţe şi facturi;

Descrierea companiei

Firma de plasare personal

Expirat
Contabil primar  -  Hieropolis Grup Consulting S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles