Contabil primar

STAIF Construct - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii superioare in domeniul economic, specialitatea contabilitate;
  • Cunostinte in domeniu minim 2 ani;
  • Abilitati de organizare si planificare
  • Meticulozitate si acuratete
  • Spirit analitic, lucrul in echipa
  • Seriozitate

Descrierea jobului

  • Contabilitate primara si de gestiune
  • Intocmirea de rapoarte specifice;
  • Verificare zilnica a soldurilor bancare si pastrarea evidentei incasari/cheltuieli;
  • Completarea registrelor fiscale ale firmei;
  • Mentinerea legaturii cu institutiile abilitate in domeniul financiar contabil si nu numai;
  • Intocmeste facturi, situatii si efectueaza plati catre furnizori si catre bugetul de stat;

Beneficii:
  • Salariu motivat discutabil la interviu;
  • Laptop, telefon;
  • Program : 8:00 - 17:00, Luni - Vineri;
  • Punct de lucru: Otopeni
Publicat 19 apr. 2022 Expiră 19 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos