Publicat 20 Iun 2019 | Reactualizat 18 Iul 2019 | Expiră 20 Iul 2019

Contabil Primar si Responsabil Resurse Umane

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Contabil Primar:
Candidatul ideal:
- Cunostinte finante-contabilitate;
- Cunostinte bune de operare MSOffice (Word, Excel), Saga;
- Seriozitate, spirit de echipa, comunicativitate, flexibilitate;

Resurse Umane:
Este cel care ia decizii privitoare la gestionarea resurselor umane in relatie directa cu procesele de recrutare, angajare, derulare si incetare a raporturilor de munca ale salariatilor.
Sa aiba insusiri de personalitate:
-seriozitate / responsabilitate, loialitate, adaptabilitate, atitudine pozitiva, capacitate de comunicare, etc.

Descrierea jobului

Contabil:
Descrierea jobului;
Efectuare de activitati de contabilitate, inclusiv contabilitate primara (inregistrare, rapoarte vanzari, emitere documente fiscale si avize de insotire);
- Inregistrarea corecta si la zi in programul utilizat a tuturor datelor de contabilitate primara si gestiune contabila: facturi de intrare de marfa, facturi de cheltuieli, incasari si plati prin orice instrumente de incasare / plata, deconturi de cheltuieli, bonuri de consum, etc.
Beneficii:
- Salariu competitiv;
- Mediu de lucru placut, modern, include bucataria, lidl (1 min distanta).
- Locatie situata in zona centrala (Mihai Bravu) 1 min de mers pe jos de la gura de metrou Mihai Bravu.

Descrierea jobului:
- sa comunice pro-activ cu managerii implicati in procesul de recrutare si selectie si determina cerintele speciale ale pozitiilor vacante;
- sa se asigure ca a inteles toate informatiile cuprinse in fisa de post si profilul candidatului, primite de la maganerul angajatilor;
- sa pregateasca, sa redacteze si sa urmareasca documentatia referitoare la procesul de selectie si recrutare, conform politicii de recrutare;
- sa alcatuiasca short-list-ul pe baza caruia candidatii vor fi intervievati si de catre managerul angajator;
- sa se asigure ca toata documentatia aferenta procesului de angajare si integrare, ulterioare procesului de selectie, este completa;

Beneficii:
- compensatii si beneficii in corelatie cu ritmul de crestere si rezultatele obtinute;
- asigurare medicala ;
- un mediu placut si prietenos;
- plan de cariera de lunga durata.

Societate comerciala cu capital privat, detinatoare a doua branduri internationale in Romania, Second Cup Coffe Company & Ruby Tuesday.

Expirat
Contabil Primar si Responsabil Resurse Umane  -  Ruby-Food Co. Impex