Contabil primar pentru firma de transport

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Necesar experienta minim 2-3 ani pe transport
  • Necesar autoturism pentru a se deplasa la locul de munca.

Descrierea jobului

  • Operare facturi (intrari-iesiri) in programul Arhimedes
  • Tinerea in evidenta a documentelor (factura, comanda, scrisoare de transport) in format electronic, dupa operare.
  • Tinerea evidentei termenelor de plata
  • Tinerea evidentei termenelor de valabilitate a avizelor medicale ale angajatiilor, dar si pentru autocamioane ITP, RCA, Vinieta.

Compania noastra, furnizeaza servicii logistice complete, transport, distributie, depozitare si suntem localizati in Sibiu, avem un numar mediu de 30 angajati.
Publicat 25 ian. 2022 Reactualizat 22 feb. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos