CONTABIL_PRIMA TV

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- cunostinte operare Win Mentor;
- cunostinte bune MS Office;
- experienta in domeniu financiar-contabil minim 3 ani.

Descrierea jobului

- asigura suport directorului financiar in elaborarea diverselor rapoarte, cereri de informatii cerute de conducere, audit sau autoritati;
- organizeaza si conduce contabilitatea intrarilor de la furnizori, a vanzarilor catre clienti si a deconturilor de la angajati;
- verifica soldurile deconturi si comunica lunar sumele de plata
- verifica lunar concordanta intre productia lunara si facturile emise
- verifica concordanta facturilor primite cu contractele emise si cu procedurile implementate
- participa la lucrarile de audit
- participa la inventarul anual de patrimoniu
- raportari diverse catre managementul societatii.

Clever Media Network este este compania ce deține în portofoliu, direct și indirect, prin companiile din cadrul grupului,
canalele de televiziune: PrimaSport, PrimaSport+, PrimaSport 2, PrimaSport 3, Profit.ro impreuna cu site-urile aferente fiecarui canal, respectiv www.primasport.ro, www.profit.ro. Mediul online este completat de paginile de facebook ale canalelor si emisiuniilor proprii, canalele youtube, site-ul medical www.lookmedica.ro si site-ul de stiri regionale www.servuscluj.ro.
Publicat 10 mai 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022