Publicat 10 Iun 2008 | Expiră 11 Iul 2008

CONTABIL PENTRU EVIDENTA HOTELIERA

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam contabil ce va avea ca sarcina principala tinerea evidentei contabile a unei unitati hoteliere. Postul disponibil presupune totodata tinerea evidentei-pentru cateva proiecte imobiliare in parte-a tuturor cheltuielilor ce se efectueaza cu ocazia realizarii proiectelor respective.

Descrierea jobului

Descrierea companiei

Compania noastra este un important dezvoltator imobiliar.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

CONTABIL PENTRU EVIDENTA HOTELIERA  -  CONFIDENTIAL