Contabil nivel mediu

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3400 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent de facultate profil economic preferabil contabilitate
  • Experienta in inregistrari contabile 3-5 ani si Microsoft Excel nivel mediu
  • Seriozitate, dorinta si capacitate de munca si invatare
  • Abilitate de lucru in echipa
  • Constituie avantaj: cunostinte/experienta de lucru cu ERP Microsoft Dynamics NAV, usurinta in adaptare la aplicatii software.

Descrierea jobului

  • Inregistrare registru de casa;
  • Inregistrare deconturi de cheltuieli;
  • Inregistrare extrase de cont;
  • Inregistrare facturi cumparare;
  • Inregistrare note salarii si alte note contabile;
  • Intocmire si inregistrare facturi vanzare;
  • Intocmire de deconturi cheltuieli, componente de solduri, scanare documente, diverse situatii;
  • Inregistrare reevaluari solduri valuta;
  • Reconcilieri si inventariere solduri anuale
  • Deplasari ocazionale la ANAF, Posta, Taxe Locale, Casa de Sanatate;
  • Arhivarea documentelor (facturi, extrase, deconturi, registru de casa);
  • Evidente si situatii in Word, Excel;
  • Corespondenta e-mail
Locația jobului:
Bulevardul Theodor Pallady 47, București
Statie de metrou Nicolae Teclu
Statie tramvai: liniile 19, 27, 40

Grup de companii avand dinamica activa pe piata din Romania incepand din 1998 cu activitate in domeniul IT, dezvoltare imobiliara, inchirieri imobile, parcuri fotovoltaice
Sediul birourilor in cladirea situata in B-dul Theodor Pallady Nr 47 Bucuresti Sector 3
Acces usor la mijloace transport (metrou, tramvai)
Colectiv construit cu oameni din colaborari pe termen lung
Publicat 2 iul. 2021 Reactualizat 30 iul. 2021 Expiră 1 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos