Publicat 08 Mar 2018 | Expiră 08 Apr 2018

Contabil New Entry

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii / superioare in domeniul economic (contabilitate primara)
- Cunoasterea Legislatiei in vigoare
- Abilitati de operare a PC
- Cunostinte fundamentale ale MS Office
- Un simt dezvoltat al organizarii
- Abilitati de comunicare prin telefon si e-mail
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu/avansat
- Abilitatea de a lucra cu termene limita
-Abilitati de analiza si sinteza, atentie la detalii si gestionarea buna a timpului

Descrierea jobului

- Contabilitate Primara
- Punerea la dispozitia Departamentului de Contabilitate a tuturor informatiilor si documentelor necesare inregistrarilor contabile
- Intretinerea relatiilor cu Banca
- Verificarea conformitatii documentelor primare cu cerintele legale in vigoare
- Responsabilitatea de a se informa cu regularitate in privinta legislatiei

Beneficii:
- dezvoltare personala si profesionala
- un mediu placut si confortabil
- pachet salarial atractiv

AGH Services Group SRL este pe piata IT a Romaniei din 2008 si dezvolta concomitent mai multe proiecte atat nationale cat si internationale cu o echipa profesionala si echilibrata.
Principiul pe baza caruia functioneaza societatea noastra : Calitate, NU Cantitate!
Oferim un mediu placut , dar si toate instrumentele necesare dezvoltarii personale si profesionale a angajatilor.

Expirat
Contabil New Entry  -  AGH Services Group SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles