Publicat 10 Mai 2019 | Reactualizat 17 Mai 2019 | Expiră 20 Mai 2019

Contabil, Manager Restaurant, Bucatar

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte financiar-contabile;
Legislatia financiar-contabila;
Experienta de minim 3 ani in contabilitate;
Capacitatea de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le verifica;
Capacitate de organizare a timpului de lucru;
Viziune de ansamblu;
Gandire analitica si concisa;
Cunostinte operare PC;
Fara cazier.

Descrierea jobului

Contabilitate financiara si de gestiune;
Verificarea si efectuarea inchiderii balantelor de verificare lunare;
Centralizarea furnizorilor platiti/neplatiti si monitorizarea platilor inregistrate in contabilitate;
Realizarea si verificarea rapoartelor zilnice si predarea acestora catre forul superior;
Verificarea zilnica a incasarilor si a corectitudinii inchiderilor notelor de plata;
Administreaza softul de gestiune specific (NIR-uri, inventare, retete, costuri, preturi, stocuri);
Participarea la inventariere, stocuri, mijloace fixe, obiecte de inventar;
Introducerea in inventar a produselor existente faptic;
Realizarea estimarii de cost pentru meniuri.

BBB Restaurant & Ballroom Km 36, situat pe Autostrada A1 la Km 36 (langa benzinaria Petrom), este un complex hotelier de trei stele, recent renovat. Complexul dispune de restaurant, fast food, piscina, teren de fotbal, teren de joaca pentru copii.

Expirat
Contabil, Manager Restaurant, Bucatar  -  BBB RESTAURANT & BALLROOM KM 36 S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles