Contabil junior

Mdv Accounting S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

-Se cauta o persoana tanara, absolventa de studii superioare de profil contabilitate, fara experienta, care doreste sa se dezvolte pe plan profesional (contabilitate, fiscalitate, salarizare)
-Cunostiinte PC
-Persoana energica, ordonata, responsabila
-Gandire analitica si capacitati de rezolvare a problemelor
-Smart si sa invete repede

Descrierea jobului

-Contabilitate primara, operare documente (facturi fiscale, chitante, bonuri de casa, extrase de cont, etc.);
-Verificarea jurnalelor de vanzari, jurnalelor de cumparari, registrului de casa, stocuri;
-Aranjarea si arhivarea in ordine cronologica a documentelor primite;
-Pregatirea situatiilor necesare solicitate de catre Contabilul Senior
-Training profesional intern realizat de catre expert contabil;
-Calificare si pregatire profesionala continua datorata unui portofoliu diversificat de clienti;
-Program de lucru 6 h/zi

Firma de Contabilitate din Cluj-Napoca, acreditata CECCAR, cu un portofoliu de clienti din toate domeniile.
www.mdvconsulting.ro
Publicat 2 Iun. 2022 Reactualizat 30 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.