Contabil Junior

RODBUN GRUP S.A - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare economice
  • Cunostinte de operare Ms Office (Excel avansat, Word, Outlook cel putin mediu)
  • Atentie la detalii
  • Atitudine pozitiva

Descrierea jobului

  • Inregistrare zilnica in sistem a comenzilor, facturilor, deconturilor, extraselor bancare;
  • Inregistrare si urmarire executie contracte
  • Urmarire incasari si solduri parteneri si efectueaza reconcilierile necesare
  • Intocmirea de rapoarte si analize catre conducerea societatii.
  • Asigurarea suportului general administrativ.

Rodbun este o companie-integrator de produse și soluții în domeniul agricol, cu capital integral românesc, înființată în anul 2002. Cifra de afaceri a Rodbun depășește, la nivelul anului 2019, 100 de milioane de euro.

Rodbun este singura companie din agri-business premiată la ediția din 2019 a Galei „Made in Romania”, premiată de Bursa de Valori București (BVB) pentru cea mai dinamică dezvoltare și cele mai interesante perspective pe termen scurt și mediu.

Rodbun cultivă 10.000 de hectare de teren în nouă ferme la nivel național.

Rodbun înseamnă o echipă de peste 350 de oameni care, cu seriozitate și profesionalism, le oferă fermierilor români input-uri de cea mai bună calitate, parteneriate solide pentru valorificarea recoltelor, precum și soluții moderne de consultanță, sprijin profesional și finanțare.

A fi parte din echipa Rodbun înseamnă atât pasiune și implicare într-o afacere românească aflată într-o continuă dezvoltare, cât și a intra într-o adevărată familie. La Rodbun, muncim împreună, ne bucurăm și ne distrăm împreună. Suntem împreună și la bine, și la greu. Ca într-o familie.

Valorile noastre sunt: "Oamenii", “Profesionalismul”, "Pasiunea", "Patriotismul" (este o mandrie sa aratam ca un proiect 100% romanesc are succes) si “Respectul”.
Detinem titlul neoficial de „Compania cu cele mai multe team building-uri din Romania”.

Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 16 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos