Contabil junior

Editura Gama - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

• Onest, disciplinat, capabil si dornic sa lucreze in echipa
• Absolvent al unei institutii de invatamant superior de profil
• Contabilitate – nivel de baza
• Persoana dinamica, atenta, organizata si responsabila , dornica de a invata si de a capata experienta in domeniu
• Experienta nu este necesara, se asigura instruire la locul de munca

Descrierea jobului

• Inregistrare documente in programul de contabilitate Win Mentor
• Facturi si avize catre clienti
• Operarea retururilor de la clienti
• Diverse evidente, verificari si raportari legate de activitatea de distributie

Beneficii
• Mediu de lucru stabil
• Instruire reala la locul de munca
• Poti acumula foarte multa experienta pe zone diferite din domeniul comercial
• Sanse reale de promovare

Grupul de firme Printco-Editura Gama cuprinde două companii: tipografia Printco (www.printco.ro), specializată în producţia de tipărituri publicitare şi ambalaje, şi Editura Gama (www.edituragama.ro), specializată în publicarea cărţilor pentru copii.
Credem în investiţia continuă în calitate, fie că este vorba despre servicii, produse, mediu de lucru, oameni sau relaţiile cu aceştia. Credem în atenţia la detalii şi în cinste. De aceea, grupul de firme Printco-Editura Gama investeşte la fel de mult atât în calitatea umană a angajaţilor şi în calitatea mediului în care aceştia lucrează, cât şi în pregătirea lor profesională, aceste trei elemente fiind considerate baza unei relaţii de calitate atât în interiorul companiei, cât şi între aceasta şi clienţi.
Echipa noastră de producţie este una înalt calificată, beneficiind de stagii de pregătire desfăşurate atât în ţară, cât şi în străinatate.
Suntem principiali, atenţi, corecţi şi oneşti.
Grupul de firme are 150 de angajaţi, cu peste 20 ani de experienţă pe piaţa naţională, şi realizează o cifră de afaceri de peste 5 milioane de euro/an.
Sediul central al companiilor este în Iaşi, dar tipografia Printco are şi un centru subsidiar în Bucureşti.
www.printco.ro
www.edituragama.ro
Publicat 27 ian. 2022 Reactualizat 24 feb. 2022 Expiră 26 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos