CONTABIL JUNIOR

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-Studii in domeniul economic;
- Experienta profesionala min. 1 an in contabilitate;
- Excelente abilitati de organizare, analiza, si atentie la detalii;
- Experienta in programul SAGA constituie avantaj
- Capacitatea de a lucra in echipa, sociabilitate, deschidere;
- Atentie distributiva
- Integritatea si pastrarea confidentialitatii
-Persoana responsabila,punctuala,dinamica
- Cunostinte avansate de operare PC (Excel,Word, Outlook Express)
- Abilitatea de a lucra cu termene limita.

Descrierea jobului

-inregistrarea si evidenta facturilor primite de la clienti si furnizori interni si externi
- inregistrarea zilnica a incasarilor si platilor de numerar;
- evidenta deconturilor de cheltuieli;
- mentinerea si verificarea registrul de casa, registrul de banca si alte registre obligatorii;
- organizarea si participarea la toate lucrarile de inchidere de an (inventariere, ajustari, estimari, verificare/constituire provizioane etc.);
- confirmari de sold client si furnizori
- raportari diverse

BMF GRUP este o companie de top, specializata in servicii integrate pentru toate tipurile de cladiri.

Echipa BMF are expertiza in SERVICII INTEGRATE de FACILITY MANAGEMENT pentru constructii, cum ar fi: centre comerciale, birouri, platforme logistice, magazine multibrand, asambluri rezidentiale, locatii bancare.

De aceea oferim o gama completa de solutii in integrarea serviciilor de administrare, de gestionare a instalatiilor, intretinere, constructii, curatenie, securitate, mobilier, management de proiect, dezapezire, peisagistica, situatii de urgenta, prevenirea si stingerea incendiilor, revizii, tehnologie inteligenta.

Publicat 15 oct. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos