Contabil junior

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoana entuziasta, absolvent de Contabilitate, cunoscator al limbii engleze si al pachetului MS Office, in special Excel.
Nu cautam obligatoriu experienta, ci cunostinte teoretice solide de contabilitate.

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati ale job-lui:
Inregistrare documente contabile (facturi de furnizori si clienti);
Inregistrare extrase bancare, registru de casa, deconturi;
Arhivare si organizare documente;
In functie de nivelul de cunostinte se vor efectua verificari ale conturilor din balanta;

Caracteristicile candidatului:
Atentie la detalii;
Invatare rapida;
Adaptabilitate;
Orientare spre client si spre rezolvarea problemelor;
Abilitate de a lucra in echipa;
Confidentialitate.

Ce oferim:

Salariu atractiv cu posibiliati de crestere la fiecare 6 luni in functie de nivelul de performanta;
Tichete de masa;
Posibilitati de invatare si dezvoltare profesionala.

Suntem o echipa tanara de profesionisti contabili, membri CECCAR si ACCA specializati in comert on-line. Lucram intr-un mediu prietenos si cautam un coleg care sa se potriveasca culturii noastre si care sa creasca impreuna cu noi.
Daca esti o persoana entuziasta, proactiva si cu dorinta mare de invatare si vrei sa te integrezi in Echipa noastra, trimite-ne CV-ul la adresa: office@censeaservices.com sau viziteaza site-ul nostru: www.censeaservices.com.
Publicat 13 oct. 2021 Expiră 12 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos