Contabil Junior

BIOCROP SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii in domeniul economic;
  • Experienta minima de 3 ani intr-o pozitie similara;
  • Cunoasterea pachetului Microsoft Office;
  • Atitudine proactiva, spirit de echipa si deschidere catre dezvoltare profesionala;
  • Cunostinte de limba engleza (nivel mediu).

Descrierea jobului

  • Emiterea facturilor fiscale si a facturilor de discount;
  • Inregistrarea documentelor financiar-contabile;
  • Verificarea facturilor de combustibil si reparatii auto si defalcarea lor pe masini;
  • Receptia si verificarea facturilor de utilitati (energie, gaze), de telefonie si internet;
  • Verificarea foilor de parcurs comparativ cu raportul zilnic de activitate al echipei de vanzari;
  • Realizarea si inregistrarea deconturilor de cheltuieli si documente justificative pentru avansuri de trezorerie (verificarea se face in raport cu ordinul de deplasare, raportul de activitate si foaia de parcurs) conform termenelor agreate si a procedurilor interne.

Biocrop activeaza de 15 ani pe piata de seminte din Romania, sustinand o agricultura performanta.
Colaboram cu amelioratori importanti din piata mondiala de rapita, grau, porumb si floarea soarelui din Germania si Turcia.
Utilizam o retea de distributie formata din peste 50 de distribuitori nationali si regionali.

Cum lucram..
  • Dezvoltam relatii pe termen lung cu partenerii nostri interni si externi. Ne concentram pe gasirea de solutii pentru fermieri si distribuitori, in conditiile provocarilor date de piata romanesca agricola.
  • Oferim servicii de suport pentru parteneri, prin organizarea de evenimente, promovare directa la fermieri, campanii de promovare.
  • Cu o echipa formata din profesionisti licentiati in agricultura, comert, economie, fiecare avand un aport important la consolidarea pozitiei companiei pe piata. Dezvoltam impreuna relatii win-win, impartasim aceleasi valori, constienti ca doar impreuna ne putem atinge scopurile.
Publicat 23 aug. 2021 Reactualizat 20 sept. 2021 Expiră 22 sept. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos