Publicat 22 Mai 2019 | Reactualizat 12 Iun 2019 | Expiră 21 Iun 2019

Contabil junior

CONFIDENTIAL
1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleză, italiană

Candidatul ideal

Suntem o echipa tanara si totusi ne consideram profesionisti desavarsiti. Lucram intr-un mediu fain, unde dezvoltarea este incurajata, atmosfera este amicala si portofoliul nostru de clienti primeaza!

Suntem 9 contabili si avocati, specializati in diverse arii de activitate, si cautam un coleg(a) la fel de perfectionist(a) si ambitioas(a) ca si noi.

Daca pana la acest punct crezi ca iti surade cultura noastra, citeste mai departe descrierea noului membru al echipei:

Experienta minim un 1 an in domeniul financiar contabil.
Viteza de lucru cu acuratete si promptitudine.
Seriozitate si implicare.
Interesul de a se mentine la zi cu toate noutatile si de a invata de la seniori.
Capabilitatea de analiza.

Descrierea jobului

Ce ne dorim de la noul(a) coleg(a) este in primul rand dorinta de a evolua si de a invata cat mai multe in domeniul financiar contabil.

Pe parcursul acestui drum, sub ghidajul si verificarea contabililor seniori, activitatile zilnice presupun:

Contabilitate primara.
Evidenta contabila la un numar de societati cu domeniu diferit de activitate.
Intocmire diverse situatii sau raportari solicitate.
Mentinerea unei bune relatii cu clientii.
Activitati administative.

Suntem o companie stabilita in anul 2007, care isi doreste sa ofere servicii de calitate si sa fie aproape de clientii aflati in portofoliu, care ne considera parte din echipa lor, desi oferim un serviciu de outsourcing.

Suntem o echipa cu viziune diferita si inedita, care isi propune sa ofere luna de luna o contabilitate orientata catre client si catre nevoile lui, cu un mediu placut, profesional, dar prietenos.

Ne plac regulile si organizarea, deadline-urile respectate si ne plac clientii multumiti, pentru ca reprezinta un barometru al perfomantei noastre.

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Contabil junior  -  CONFIDENTIAL