de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 04 Feb 2019

CONTABIL JUNIOR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam coleg/a pentru o companie-client:

• Studii superioare cu specializare in domeniul financiar contabil;
• Experienta de minim 2 ani pe un post similar ;
• Bune cunostinte utilizare PC, viteza la inregistrarea documentelor;
• Bune cunostinte de legislatie contabila si fiscala;
• Persoana ordonata, comunicativa, obisnuita cu lucrul in echipa, atenta la detalii, rezistenta la stres;
• Permis de conducere.

Descrierea jobului

Responsabilitati
• Contabilul junior va asigura înregistrarea cronologică şi sistematică a operaţiunilor financiar-contabile angajate de societate in conformitate cu legislatia in vigoare si cu procedurile interne;
• Opereaza, conform procedurilor aferente, in sistemul informational contabil urmatoarele: facturile de vanzare;facturile furnizorilor de servicii , utilitati si alte cheltuieli operationale.
• Intocmeste raportari speciale pentru clienti;

Avantaje:

  • Pachet salarial in functie de performanta;
  • Salariu motivant, corespunzator pregatirii si experientei, cu posibilitati de crestere;
  • Traininguri profesionale;
  • Posibilitati de avansare in cariera si de acumulare de experienta profesionala solida si variata. Pregatire profesionala permanenta, intern si externalizat;
  • Tichete de masa;
  • Team building.

Unioncont Expert este formată din experți contabili și contabili cu experiență, membră a Corpului Experților Contabili și a Contabililor Autorizați din România, ce oferă servicii complete de contabilitate și consultanță financiară pentru companii din București și Ilfov.

Expirat
CONTABIL JUNIOR  -  SC UNIONCONT EXPERT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles