Publicat 18 Ian 2019 | Expiră 18 Feb 2019

Contabil junior

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, organizata, pozitiva ,cu dorinta de a-si crea/ dezvolta cariera in domeniul profesiei contabile.
Studii economice: superioare finalizate; de preferat specializare in contabilitate/ finante
Experienta pe o pozitie similara: minim 2 ani
Stagiar CECCAR, CCF, CAFR, ACCA, constituie un plus.

Descrierea jobului

Contabil Junior in cadrul unei echipe de lucru din departamentul de contabilitate
Responsabilitati:
Intocmire lucrari de contabilitate pana la nivel de balanta (si bilant, in masura in care mai tanarul coleg este suficient pregatit in acest sens)precum si lucrari de resurse umane si personal salarizare pentru un numar de clienti ai companiei alocati in acest sens.
Lucrul intr-un mediu dinamic, profesional.
Pachet salarial atractiv

Companie de contabilitate, expertiza contabila si consultanta, membru CECCAR ,CCF

Expirat
Contabil junior  -  COUNTESS OFFICE CONSULT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles