Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 08 Feb 2019 | Expiră 11 Feb 2019

CONTABIL JUNIOR

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ai cunostinte de contabilitate primara?
Stii sa te exprimi in limba engleza?
Esti responsabil, atent la detalii si foarte bine organizat?
Vrei sa iti sporesti cunostintele de contabilitate intr-un mediu international?

Atunci te asteptam cu drag sa faci parte din echipa noastra tanara si dinamica, pentru a ne ajuta sa derulam activitati de contabilitate primara pentru clientii nostri din Suedia si Finlanda.

Ca sa fii sigur ca ai avea succes si ai putea creste alaturi de noi, ar fi bine sa poti adauga un "DA!" raspicat la urmatoarele afirmatii:

- Ai studii superioare in domeniul economic
- Ai gandire logica si apetenta pentru lucrul cu cifre
- Te intelegi de minune cu colegii de echipa, dar stii sa duci lucrurile la bun sfarsit si singur
- Esti rapid si atent atunci cand lucrezi, iar greselile nu trec de tine

Descrierea jobului

Daca vei face parte din echipa noastra, responsabilitatile tale vor fi urmatoarele:

- Vei prelua, valida si inregistra informatii contabile
- Vei inregistra facturile de la furnizori
- Vei contabiliza facturile emise pentru clienti
- Vei opera deconturi si incasari
- Vei reconcilia conturile de balanta
- Vei comunica cu diferite alte departamente din strainatate pentru rezolvarea cazurilor complexe

Daca vom avea placerea sa te avem printre noi, te vom rasplati astfel:
- Vei avea un salariu de baza atractiv
- Vei putea castiga suplimentar, daca vrei sa cresti si sa te implici mai mult
- Vei primi bonuri de masa
- Vei avea asigurare medicala privata
- Vei lua parte la mai multe sesiuni de training
- Te vom invita la teambuildinguri periodice

Setly Romania S.R.L. este o companie de outsourcing, care ofera servicii de contabilitate clientilor din Scandinavia. Desi suntem un start-up, am proiectat si implementat deja numeroase procese de outsourcing pentru contabilitatea companiilor din diverse domenii, construind relatii de durata cu toti clientii nostri.

Strategia noastra este sa crestem rapid si durabil, motiv pentru care oferim joburi stabile si captivante, cautand in schimb implicare pe termen lung.

Chiar daca esti la inceput de cariera, te asteptam cu drag sa candidezi la noi pentru un job prin care vei castiga nu doar financiar, ci vei si invata foarte multe lucruri noi.

Expirat
CONTABIL JUNIOR  -  SETLY ROMANIA S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles