Publicat 09 Ian 2019 | Expiră 09 Feb 2019

Contabil Junior

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba studii economice superioare in curs sau finalizate
Orientare spre actiune si spre rezultate;
Atitudine orientata spre clienti;
Cunoasterea programului de contabilitate Saga Software reprezinta un avantaj.
Cunostinte PC - Microsoft Office
Persoana cu abilitati de organizare,responsabila in relatia cu portofoliul de clienti.
Bune abilitati de comunicare, seriozitate, dinamica, spirit de lucru in echipa.

Descrierea jobului

Contabilitate financiara pana la nivel de balanta;
Inregistrarea documentelor primare in programul de contabilitate: facturi intrare/iesire, jurnal banca, registru de casa, deconturi etc;
Intocmirea de rapoarte si situatii specifice activitatii;
Arhivarea in bune conditii a documentelor financiar contabile pentru societatile client
Deplasarea la diverse institutii sau la sediul clientilor - daca este cazul

Societate comerciala, membra a Corpului Expertilor Contabili (CECCAR) furnizeaza servicii de contabilitate completa, evidenta a personalului, expertize contabile, revizii contabile si fiscal.

Echipa noastra este formata din colegi tineri, este unita, energica si foarte organizata.

Serviciile oferite de catre noi se adreseaza tuturor firmelor indiferent de domeniul de activitate sau marimea acestora, avand ca obiectiv asigurarea de servicii profesionale si de calitate. Ne propunem sa fim un real suport pentru clientii nostri in drumul lor catre performanta. Oferim siguranta actiunilor clientilor cu care colaboram in abisul fiscal romanesc si oferim solutii de organizare care pot optimiza costurile.

Societatea noastra se remarca prin profesionalism, promptitudine si excelenta. De fapt, insasi temelia acestei firme de contabilitate are la baza satisfactia deplina a clientului. Lucram cu clientul, pentru si in interesul acestuia. Toti clientii nostri sunt importanti pentru noi. Tratam fiecare client individual cu aceeasi grija si atentie indiferent de industria din care face parte sau de cifra de afaceri.

Expirat
Contabil Junior  -  CONFIDENCE ACCOUNTING SOLUTIONS SRL